- Reklama -
3.7 C
Szamotuły
środa, 1 lutego, 2023

Wronki. Pracowity czwartek strażaków

W czwartek, 15 września strażacy z gminy Wronki mieli pełne ręce roboty.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło już o godzinie 6.18. Do miejscowości Obelzanki zadysponowano po jednym zastępie z OSP Wronki , OSP Jasionna oraz PSP Szamotuły. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru w komorze silnika auta osobowego marki Renault.

Fot. OSP Wronki

O godzinie 10.38 zastępy z OSP Wronki, OSP Amica, JRG Szamotuły oraz zespół ratownictwa medycznego i policja zostały zadysponowane na obwodnicę Wronek, gdzie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Na miejscu okazało się, że na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta osobowe. Na szczęście, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, ponieważ nie było osób poszkodowanych.

- Reklama -

Kolejny wyjazd miał miejsce o godzinie 16.07. OSP Chojno i OSP Wronki zostały zadysponowane do udzielenia pomocy przedmedycznej osobie zamieszkałej w Chojnie Młyn. Działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca lądowania śmigłowca LPR, który przyleciał w celu udzielenia pomocy medycznej osobie wymagającej pomocy.

Fot. OSP Wronki

Ostatnie zgłoszenie dotyczyło owadów błonkoskrzydłych na budynku mieszkalnym przy ulicy Łąkowej we Wronkach. Na miejsce wysłano jeden zastęp OSP Wronki.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe