Wjechała w drzewo i oddaliła się. Na miejsce wróciła kierując innym pojazdem. Była pod wpływem alkoholu!

0
fot. OSP Wartosław

Dzisiaj policjantów z Wronek spotkała nietypowa sytuacja. W godzinach porannych mundurowi interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło na drodze Wartosław – Pierwoszewo.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż kierująca pojazdem, straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Nikomu nic się nie stało i po wszystkim oddaliła się z miejsca zdarzenia – tłumaczy oficer prasowy KPP w Szamotułach, mł. asp. Sandra Chuda.

Policjanci ustalili, do kogo należał pojazd, ale zanim sami dotarli do kobiety, 55-letnia mieszkanka gminy Wronki wróciła na miejsce zdarzenia kierując innym pojazdem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie okazało się, iż kierująca znajduje się pod wpływem alkoholu – wynik badania wskazywał, iż ma 0,74 promila alkoholu w organizmie. Policjanci udaremnili jej dalszą jazdę.

W związku z podejrzeniem kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, wobec kobiety toczyć się będzie postępowanie mające na celu m.in. szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Grozi jej kara więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna.

Zobacz więcej:
0 0 głos
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments