- Reklama -
1.3 C
Szamotuły
niedziela, 16 stycznia, 2022

Więźniowie wykonali budy dla bezdomnych psów

Polecamy

Schronisko dla zwierząt Przytulisko u Wandy w Brodziszewie zapewnia pomoc bezdomnym psom i kotom. Dla ratowania zwierząt potrzebne są fundusze, pomoc ludzi dobrej woli oraz wsparcie rzeczowe.

Pomoc dla schroniska w Brodziszewie to kolejna odsłona działań wronieckiego Zakładu Karnego na rzecz środowiska lokalnego. 3 grudnia 2021 r. do Brodziszewa trafiły budy dla psów wykonane podczas terapii zajęciowej prowadzonej w oddziale terapeutycznym. Dodatkowo wroniecka jednostka penitencjarna przekazała na rzecz schroniska ciepłe koce. Nie zabrakło również drobnych upominków wykonanych także podczas terapii zajęciowej, jak i wsparcia finansowego realizowanego poprzez wpłaty na konto schroniska przez osoby odbywające karę pozbawienia wolności.

Terapia zajęciowa to dla wielu skazanych ważny element oddziaływań terapeutycznych. Uczy umiejętności związanych z wykonywaniem pracy ale też uwrażliwia na potrzeby występujące w otoczeniu człowieka – w tym przypadku na konieczność zapewnienia pomocy bezdomnym i porzuconym zwierzętom.

  1. Jeśli to błąd, to proszę o sprostowanie. Pani Wandzia zasługuje na więcej poprawności….

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

12,700FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -