- Reklama -
23 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Wielkopolska zmienia się na naszych oczach, sprawdź gdzie zaszły zmiany

Artykuł sponsorowany

Coraz lepiej zdajemy test z rewitalizacji w Wielkopolsce. Przekonaj się o tym, odwiedzając Baranów (okolice Kępna), gdzie spektakularnie odnowiono rynek i Gniezno, w którym „nowe szaty” zyskał Miejski Ośrodek Kultury. Zajrzyj również na stronę naszego Plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”, gdyż tylko do poniedziałku 13 listopada możesz oddać głos na najlepsze projekty zrealizowane w regonie.

Nowoczesność przejawia się nie tylko w zmianach infrastrukturalnych, ale również w budowaniu społeczeństwa równych szans. O tym, jak zmniejszyć nierówności na rynku pracy, dlaczego warto stosować język neutralny ze względu na płeć i  zwiększać obecność osób  LGBTQIA+ w przestrzeni publicznej rozmawiamy z dr hab. Bahą Kalinowską-Sufinowicz, prof. UEP  z Katedry Makroekonomii i Badań nad Rozwojem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Kobiety to również świetne bizneswomen – przekonują uczestniczki unijnego projektu „Samozatrudnienie – pomysłem na życie”. W jakich branżach działają, co było dla nich najtrudniejsze – dowiesz się, zaglądając tu.

W nowym wydaniu e-magazynu „Nasz Region” odwiedzamy również poznańską Edukacyjną Ferajnę – wyjątkową szkołę, w której nie ma dzwonków, zadań domowych i sztywnego podziału uczeń – nauczyciel. Co jest w zamian? Zachęcamy do lektury.  Zaglądamy też do radosnego i kolorowego przedszkola w gminie Święciechowa  i sprawdzamy jakość udogodnień, które powstały w ramach budowy zintegrowanego węzła Grunwaldzka w Poznaniu. Chcesz wiedzieć, jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Czytaj e-magazyn „Nasz Region” i bądź na bieżąco.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,060ObserwującyObserwuj
1,200SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -