- Reklama -
-9.9 C
Szamotuły
piątek, 1 grudnia, 2023

Punkty bukmacherskie w Szamotułach – gdzie i jak można obstawiać zakłady bukmacherskie?

Artykuł sponsorowany

Punkty bukmacherskie w Szamotułach

W dzisiejszych czasach większość osób obstawiających zakłady bukmacherskie robi to online, grając przez smartfon albo komputer. Jednak część graczy typuje wydarzenia sportowe w naziemnych punktach bukmacherskich. Szamotuły także oferują taką możliwość.

Gdzie w Szamotułach obstawisz zakłady bukmacherskie?

Aktualnie w Polsce bukmacherzy, którzy oferują zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych, są w mniejszości. Według portalu legalni-bukmacherzy-online.pl, który specjalizuje się w tworzeniu zestawień adresów stacjonarnych punktów bukmacherskich znajdujących się w różnych miastach (tutaj punkty w naszym mieście), w Szamotułach działa jedynie „Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”. Jest to jeden z najpopularniejszych (i oczywiście legalny, nr zezwolenia: PS4.6831.22.2017) bukmacherów w kraju.

Lokal stacjonarny bukmachera Fortuna: ul. Wroniecka 31, 64-500 Szamotuły

Szamotuły i bukmacherzy

Chociaż tylko jeden bukmacher prowadzi w Szamotułach swój punkt stacjonarny, tak naprawdę można tu korzystać także z usług wielu innych operatorów zakładów wzajemnych. W dzisiejszych czasach wszyscy bukmacherzy, którzy oferują zakład bukmacherskie, robią to przez Internet. A skoro tak, to Szamotuły są miejscem, w którym można korzystać z usług wielu legalnych bukmacherów online. Trzeba jednak się upewnić, czy wybrani przez nas bukmacherzy rzeczywiście mają zezwolenie na oferowanie zakładów na terenie Polski (inaczej gra może zakończyć się wysoką grzywną).

Zasady, jakie obowiązują w punktach stacjonarnych, jak i w serwisach internetowych bukmacherów są takie same. Oferta kursowa, udostępniane rynki zdarzeń itd. także są identyczne, więc typerzy nie powinni się obawiać nowoczesnych sposobów gry. Przeciwnie – zakłady bukmacherskie online często wiążą się z dodatkowymi korzyściami, takimi jak np. bonusy dla nowych graczy (przyznawane w zamian za założenie konta gracza). Ponadto internetowi bukmacherzy zapewniają specjalne funkcje i opcje, które usprawniają obstawianie i są pomocne podczas analizowania wydarzeń sportowych. Z drugiej strony punkty bukmacherskie też stają się coraz bardziej innowacyjne i komfortowe dla klienta (niektóre wyposażone są nawet w samoobsługowe terminale do gry), a czasem oferują specjalne promocje dedykowane graczom naziemnym.

Obstawianie zakładów bukmacherskich na terytorium Polski możliwe jest wyłącznie w tych firmach, które otrzymały zezwolenie od Ministra Finansów. Jednym z takich bukmacherów jest firma Fortuna (zezwolenie nr. PS4.6831.22.2017). Pamiętaj, że zawieranie zakładów bukmacherskich w firmach które nie posiadają zezwolenia jest karalne, co oznacza, że nie tylko firma urządzająca zakłady, ale również osoba uczestnicząca w takiej grze podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem i mogą uzależniać. Udział w zakładach bukmacherskich dozwolony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj Nas:

17,100FaniLubię
1,060ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -