- Reklama -
-4.5 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

W Szamotułach powstanie kolejna stacja paliw?

25 sierpnia Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły wydał obwieszczenie o wydaniu decyzja o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia polegającego na ,,budowie bezobsługowej stacji paliw wraz z infrastrukturą techniczną’’, w Szamotułach, ul. Zamkowa 7, działka o nr ewid. 538/4 obręb Szamotuły.

W tej chwili nie mamy jeszcze szczegółowych informacji o planowanej inwestycji. Grupa Muszkieterów, która zarządza supermarketami Intermarché i Bricomarché, na pytanie, czy planuje budowę stacji w Szamotułach odpowiedziała nam: „Potwierdzamy, że obecnie Grupa Muszkieterów planuje kolejne inwestycje w tym zakresie”.

- Reklama -

Natomiast dnia następnego, po publikacji artykułu, otrzymaliśmy następującą informację od tej samej grupy: „Z przesłanych przez nas informacji nie wynikało, że Grupa Muszkieterów planuje taką inwestycję w Szamotułach. Grupa Muszkieterów planuje kolejne otwarcia stacji paliw w Polsce, jednak obecnie nie możemy potwierdzić inwestycji w Szamotułach.”

Bezobsługowa stacja paliw Intermarché miałaby powstać na parkingu, który znajduje się pomiędzy obiektem handlowym a marketem Bricomarché.

Nie wiadomo również, czy w związku z inwestycją zaplanowano zmiany komunikacyjne w tym rejonie (ewentualne dodatkowe wjazdy z ul. Zamkowej). O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

  1. Kolejne gówno.Same wałki w tych Szamotulach i nikt z tym i z nim nic nie robi. Po co ta stacja… Obwodnicę dokończ!!!!!!!!!

  2. Potrzebne to jak świni siodło. Nie dość że czasami znalezienie tam miejsca parkingowego graniczy z cudem to jeszcze mniej miejsca będzie. Do tego jeden wyjazd powoduje to że wolę jechać do brico w Obornikach. Sumując powyższe szybciej zrobię zakupy w POB i wrócę. Stacja mogłaby powstać na przeciwko Tesco. Lokalizacja dla inwestora super bo droga przelotowa, a i w centrum byłoby można tankować, a nie tylko na obrzeżach miasta. Szkoda że wpierw o czymś się decyduje, a później myśli.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe