- Reklama -
0.3 C
Szamotuły
piątek, 3 grudnia, 2021

W Szamotułach doszło do morderstwa. 20-latek zabił matkę?

Polecamy

Łukasz Mikołajczak
Redaktor naczelny portalu e-Szamotuly.pl

Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorek w Szamotułach.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w jednym z mieszkań przy ul. Poznańskiej ujawniono zwłoki kobiety 55-letniej kobiety.

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach obecnie nie udziela informacji w tej sprawie i kieruje do prokuratury. Tą samą informacje usłyszeliśmy od rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji. Niestety, również prokuratura nie zdradza szczegółów zdarzenia, tłumacząc, że obecnie trwają czynności procesowe.

- Reklama -

-Trwają obecnie czynności procesowe i prokuratura na tym etapie sprawy nie udziela żadnych informacji – informuje prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej.

Zabił syn?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że podejrzanym o zabójstwo jest 20-letni syn ofiary – Ireneusz K., który został zatrzymany przez policję. Według ustaleń Gazety Wyborczej chłopak miał się dziwnie zachowywać. Gdy policjanci chcieli go wylegitymować, uciekł do mieszkania, w którym mieszkał z matką. Tam policjanci dogonili go i odkryli zwłoki kobiety. Natomiast zamordowana kobieta to Mariola K. – nauczycielka religii, która w przeszłości startowała w wyborach samorządowych do Rady Miasta i Gminy Szamotuły z ugrupowania RAZEM Włodzimierza Kaczmarka.

 1. była miłą i dobrą osobą, pokój Jej duszy natomiast wzmianka ze kiedyś kandydowała jest nie na miejscu i nie ma znaczenia w tej sprawie

 2. Chore prawie dorosłe dzieci na św Stanisława też łazi chory psychicznie chleje ćpa sam do siebie mówi , wyje agresywny kwestia czasu aż coś zrobi ten Włodek

   • A ja już dzieci do sklepiku tam nie wysyłam widziałam dzikie oczy wył siedział na murku okrzyki jak jakiś demon same przekleństwa wielki facet strach co ja drobną kobieta zrobię jak zaatakuję a dzisiaj to ci nikt nie pomoże każdy zwieje przy takiej agresji

 3. Wiecej wypisujcie dzieci z Religii, z Kościoła. Śmiejcie się z tych co chodzą, co wierzą. Tworzycie świat pustki, bo nic w zamian nie zorganizujecie młodzieży. Pewnie wstyd mieć mame katechetke przed kolezankami glonojadami z torebkami za 4000, to macie posluch u Pana nitrasa w nawolywaniu do piłowania świętych. Wyrok dla nitrasa podwójny w stosunku do synalka.

  • Chyba daleko posunięta słowa. Udział dzieci w lekcjach religi nie ma w obliczu tej tragedii większego znaczenia. Nie możemy negować decyzji rodziców .Każdy ma prawo decydowania.A nauczyciel religii to taki sam nauczyciel jak polonista. Nie widzę w tym żadnego obciachu. Problemu tej rodziny nie znamy i niedociekajmy.Stala się tragedia i tyle.

  • Jestem ateistą i życiu nikomu krzywdy nie zrobiłem, moje dzieci dokonały aktu apostazji.Wszyscy pracujemy i jesteśmy uczciwi.

 4. Chyba daleko posunięta słowa. Udział dzieci w lekcjach religi nie ma w obliczu tej tragedii większego znaczenia. Nie możemy negować decyzji rodziców .Każdy ma prawo decydowania.A nauczyciel religii to taki sam nauczyciel jak polonista. Nie widzę w tym żadnego obciachu. Problemu tej rodziny nie znamy i niedociekajmy.Stala się tragedia i tyle.

 5. To najlepszy nauczyciel jakiego miałam, ciepła, zawsze uśmiechnięta osoba.. a każdy rodzic idzie za swoim dzieckiem…

 6. Co się dzieje teraz z tymi dziećmi? Co chwilę tylko słyszę u córki w szkole albo się podcinają albo alkohol piją 13 latki albo pala za chwilę dojdą narkotyki. A jak będziesz reagować to jeszcze gorzej! Wina jest rodziców gdyby od małego krótko trzymali to nie dochodziło by do takich sytuacjacji. My jako rodzice staramy się aby nasze dzieci miały jak najlepiej a tu co synuś za wszystkie lata się odwdzięczył. Kiedyś się od rodziców dostało wpieprz i każdy żył a teraz jak uderzysz dziecko to już jest karalne to kto ma ich wychowywać policja sąd czy prokurator???

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -