- Reklama -
9.3 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

W Nowy Rok pobił sąsiada metalową rurką. Grozi mu do 5 lat więzienia

Do pięciu lat więzienia grozić może 32-letniemu mieszkańcowi gminy Kaźmierz. Po zebraniu przez policjantów materiałów dowodowych w sprawie mężczyzna usłyszał zarzuty. Jest podejrzany o spowodowanie u sąsiada średniego uszczerbku na zdrowiu i narażenie go na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W Nowy Rok około godziny 22 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Kaźmierz.

- Reklama -

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż najprawdopodobniej z powodu trwającego konfliktu sąsiedzkiego, 32-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz pobił swojego 34-letniego sąsiada. Z relacji wynikało, że 32-latek miał do tego użyć metalowej rurki. Pokrzywdzony z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Policjanci zatrzymali 32-latka i doprowadzili go do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Kryminalni z Szamotuł pracując nad sprawą, zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego podejrzanemu przedstawiono zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenia 34-latka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Dochodzenie w tej sprawie jest w toku. Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Szamotuł.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe