- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Urząd ostrzega przed oszustami! Fikcyjni kontrolerzy źródeł ciepła w kolejnej gminie

Do Urzędu Gminy Kaźmierz docierają informacje od mieszkańców o oszustach, którzy pukają do ich drzwi pod pretekstem przeprowadzenia kontroli kotłów i pieców.

Oszuści podają się za pracowników urzędu oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, jako osoby rzekomo oddelegowane do kontroli źródeł ciepła i oferujące doradztwo w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zachowanie ostrożności ! Informujemy, że Urząd Gminy w Kaźmierzu i WFOŚiGW w Poznaniu NIE WSPÓŁPRACUJĄ z żadnymi firmami i NIE REKOMENDUJĄ żadnych firm oraz nie delegują swoich pracowników – informuje Urząd Gminy Kaźmierz.

- Reklama -

Zdarzenia takie należy zgłaszać do Urzędu pod numerem 61 29 37 305 oraz bezpośrednio do Rewiru Dzielnicowych w Kaźmierzu pod numerem 47 77 32 360.

Zalecamy szczególną ostrożność w kontaktach z firmami proponującymi doradztwo i pomoc w zakresie Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”! Ponadto, ewentualne kontrole przedsięwzięć realizowanych w ramach Programu „Czyste Powietrze” dokonywane przez pracowników WFOŚiGW w Poznaniu, poprzedzone są kontaktem telefonicznym lub mailowym i umówieniem dogodnego dla Beneficjenta terminu kontroli – dodaje Urząd.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe