- Reklama -
26.1 C
Szamotuły
niedziela, 26 maja, 2024
Reklama

Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej

Część nauczycieli pracujących w szkołach na terenie Powiatu Szamotulskiego ani myślała o leniuchowaniu w ten weekend. W sobotni poranek 11 marca, pełni pozytywnej energii stawili się na hali „Nałęcz” w Szamotułach, gdzie rozgrywano Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej.

Imprezę oficjalnie otworzył Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz życząc wszystkim zawodnikom dobrej zabawy w duchu fair play.

- Reklama -

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn z: Zespołu Szkół w Ostrorogu, Gimnazjum w Grzebienisku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach, a także z szamotulskich Zespołów Szkół nr 1 i nr 3. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Spotkania były niezwykle emocjonujące, choć najważniejszym elementem turnieju była możliwość wspólnej zabawy. Drużyny wzajemnie zagrzewały się do walki, a dobry humor nie opuszczał żadnego z zawodników az do zakończenia rozgrywek.

W tegorocznej edycji turnieju najlepsza okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Szamotułach. Miejce II zajęła szamotulska „Trójka”, a III – Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach. Czwarta lokata należała do zawodników z Ostroroga, a piąta – do Grzebieniska.

Dyrektor ZS nr 3 Jacek Kucnerowicz wręczył kapitanom drużyn pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W imieniu szamotulskiej „Trójki” odebrali je uczniowie, którzy przez cały turniej zagrzewali swych nauczycieli do walki.

Starostwo Powiatowe (www.powiat-szamotuly.pl)

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe