Jana Pawła II

Szamotuły. Inwestor chce wybudować stację paliw w centrum miasta

Kolejna firma chce wybudować w Szamotułach stację paliw. Przypomnijmy, że w 2020 roku jedna z firm działających w Szamotułach wystąpiła o pozwolenie na budowę stacji paliw przy ul. Zamkowej. Obecnie jednak nie wiadomo, czy inwestycja będzie realizowana, ponieważ postępowanie w...

Najnowsze

„Kręci mnie bezpieczeństwo” w Radzynach. Dzieci uczyły się zasad bezpiecznego wypoczynku

Bezpieczne wakacje nad wodą. W Radzynach odbyła się inauguracja sezonu letniego. W piątkowe przedpołudnie, 19 czerwca 2026 roku, na terenie...