Bytkowo

Tragiczny wypadek w gminie Rokietnica. Dwóch pracowników wpadło do szamba

Wczoraj doszło do tragicznego wypadku w oczyszczalni ścieków w Bytkowie. Na terenie oczyszczalni ścieków brakowało dwóch pracowników, rozpoczęły się ich poszukiwania. Okazało się, że znaleźli się w szambie, które niestety było pełne. Mężczyźni zostali wyciągnięci, była prowadzona długa reanimacja, niestety...

Najnowsze

Pożar garażu z fotowoltaiką w gminie Kaźmierz

We wtorek, 23 czerwca o godzinie 16.51 do dyżurnego szamotulskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Pólko. Na...