- Reklama -
1.3 C
Szamotuły
niedziela, 16 stycznia, 2022

Szpital w Szamotułach zapłaci za edukację przyszłych pielęgniarek

Polecamy

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na personel pielęgniarski w szamotulskim szpitalu stworzony został program stypendialny, dzięki któremu osoby chcące zdobyć wyższe wykształcenie w kierunku pielęgniarskim mogą zrobić to całkowicie bezpłatnie.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do przystąpienia do programu. Sfinansujemy pełny 3-letni cykl studiów licencjackich lub przyznamy stypendium, a w zamian oferujemy stałą i bezpieczną pracę w naszym szpitalu z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwościami awansu. Oczywiście w zamian za opłacenie edukacji będziemy oczekiwali czasowego związania się umowa z naszym zakładem pracy – mówi Remigiusz Pawelczak, Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach.

- Reklama -

Oferta jest kierowana do kobiet i mężczyzn: aktualnie kształcących się studentek i studentów kierunku pielęgniarskiego lub opiekunek i opiekunów medycznych lub ratowników medycznych.

Chęć do przystąpienia do programu należy zadeklarować mailowo ([email protected], [email protected]) lub telefonicznie pod numerem 61 29 27 115 lub 61 29 27 101.

ŹródłoSP ZOZ

Obserwuj Nas:

12,700FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -