- Reklama -
25.1 C
Szamotuły
wtorek, 16 lipca, 2024
Reklama

Szkoła w Nowej Wsi oficjalnie otwarta [ZDJĘCIA]

Nowa siedziba Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi oficjalnie oddana do użytku. – Ta największa w ostatnich latach inwestycja oświatowa Wronek została zrealizowana dzięki wsparciu z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych – podkreśla Grzegorz Piechowiak, poseł tej ziemi, wiceminister rozwoju i technologii.

W Nowej Wsi powstał nowoczesny kompleks dydaktyczny wraz z halą sportową, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw i siłownia zewnętrzna. To z pewnością powód do radości dla całej społeczności, ale także ważny krok w kierunku zapewnienia odpowiednich warunków edukacyjnych i rozwoju dla uczniów z terenu miasta i gminy.

- Reklama -

– Jestem przekonany, że nowe obiekty będą służyć społeczności przez wiele lat i przyczynią się do jeszcze większego sukcesu szkoły. Władzom samorządowym gminy Wronki, dyrekcji szkoły oraz wykonawcy budowy gratuluję sprawnej realizacji zadania, a także wykonania go na najwyższym poziomie, co będzie miało długoterminowy wpływ na jakość edukacji i rozwój społeczności lokalnej – podkreśla wiceminister Piechowiak.

Budowa kompleksu trwała niespełna rok, kosztowała 27 mln złotych.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe