- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Szamotuły. Zadaszone korty przy ulicy Sportowej coraz bliżej. Wystartował przetarg

Spółka Centrum Sportu Szamotuły ogłosiła przetarg na budowę zadaszonych kortów tenisowych przy ulicy Sportowej.

Zadanie dotyczy budowy dwóch kortów tenisowych o nawierzchni twardej wraz z zadaszeniem, infrastrukturą towarzyszącą oraz zapleczem szatniowo-sanitarnym. Zadaszenie będzie miało formę dachu łukowego o wysokości 9,23 m oraz wymiarach zewnętrznych 41,92 x 36,66 m.

Projektowana hala sportowa jest przeznaczona do użytkowania okresowego jako obiekt zamknięty – w okresie zimowym, natomiast w pozostałej części roku, po demontażu bocznych ścian z poszycia PVC, obiekt będzie pełnił funkcję zadaszenia nad kortami i zapleczem szatniowo-sanitarnym. Ponadto zostanie zaprojektowane ogrzewanie, wentylacja mechaniczna oraz oświetlenie. (…) Wejście główne do obiektu prowadzi do holu połączonego z poczekalnią. Z holu dostępne są pomieszczenia toalet i szatni oraz toalety dla niepełnosprawnych. Z holu prowadzi wejście do hali kortów. Niezależne wejście z zewnątrz prowadzi do pomieszczenia węzła cieplnego. Ponadto bezpośrednio z hali kortów będzie dostępne pomieszczenie magazynowe i pomieszczenie dla trenera – czytamy w dokumentacji przetargowej.

- Reklama -

Na realizację inwestycji Centrum Sportu pozyskało 600 tys. złotych dofinansowania z programu „Tenisowa Polska” Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szacunkowy koszt budowy to 2,5 – 3 mln złotych.

Oferty można składać do 3 października. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał 5 miesięcy na realizację zadania.

Wizualizacja (CS Szamotuły)

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe