Szamotuły. Wystartował przetarg na przebudowę ul. B. Chrobrego

2
fot. Google Street View

Wczoraj Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu ogłosił przetarg na remont drogi wojewódzkiej nr 184 w miejscowości Szamotuły.

Przebudowa ma objąć 996-metrowy fragment ulicy Bolesława Chrobrego w Szamotułach. Jadąc od strony Poznania, początek przebudowy zaplanowano tuż za wysepką przed ulicą Stefana Batorego, a jej koniec w okolicy zjazdu do Restauracji Rycerskiej. Pozostały fragment do skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II zostanie wyremontowany w późniejszym terminie.

W ramach przebudowy zostanie wykonana m.in. nowa nawierzchnia drogi, chodników, powstanie ścieżka rowerowa i pas postojowy. Jeśli pierwszy przetarg zakończy się wyłonieniem wykonawcy, to przebudowa ma zakończyć się do 6 listopada br.

Początek planowanej przebudowy (fot. Google Street View).
Koniec pierwszej części przebudowy ulicy Bolesława Chrobrego (fot. Google Street View).
Zobacz więcej:
0 0 głos
Oceń artykuł
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Czyli odcinek z największymi dziurami nie zostanie teraz naprawiony. Szkoda można było wykorzystać prowadzony właśnie remont Lini kolejowej i naprawić aż do przejazdu.

Ala
Ala
4 miesięcy temu

Dla mnie to chore, odcinek drogi który jest w tragicznym stanie będzie robiony później 😡 . Mieszkam na ul.K.Wielkigo korzystam z tej drogi codziennie droga przy Jeziorku masakra. Kto planuje te prace remontowe. 🤔