- Reklama -
8.7 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Szamotuły: W czwartek otwarcie nowej Biedronki

Już w najbliższy czwartek 27 września, przy ulicy Zamkowej 9 w Szamotułach, zostanie otwarty nowy sklep sieci Biedronka.

Sklep został przygotowany w layoucie 2.0, czyli nowym układzie bardziej przejrzystym i przyjaznym dla klientów, który ma usprawniać sposób poruszania się po sklepie oraz szybsze odnalezienie danego produktu na półce. W placówce zastosowano innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które wpływają na atrakcyjność sklepu oraz komfort zakupów, a jednocześnie przyczynią się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażenie sklepu oparto na zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

- Reklama -

Z okazji otwarcia sklepu Biedronka w Szamotułach, sklep przygotował dla klientów szereg atrakcji, w tym degustację produktów z oferty sieci, a dla najmłodszych dodatkowe animacje (m.in. dmuchany zamek).

Jednocześnie Jeronimo Martins Polska S.A. poinformował nas, że nie ma w planach zamknięcia sklepu przy ulicy Dworcowej 6 w Szamotułach.

Oferta przygotowana na otwarcie sklepu w Szamotułach:

[Best_Wordpress_Gallery id=”671″ gal_title=”Nowa Biedronka”]

 

  1. Ile dostaliście za reklamę od Biedronki? O otwarciu KOLEJNEJ BIEDRONKI to piszecie. A o otwarciu w piątek sklepu DEALZ (dopiero 8 sklep w Polsce) w galerii INBAG to nic nie napiszecie.

    • Drogi Gościu, to nie jest reklama Biedronki, tylko artykuł przygotowany przez naszą redakcję i z naszej inicjatywy. Właściwie to z inicjatywy naszych czytelników, którzy dopytywali o termin otwarcia tego obiektu i sugerowali, że sklep przy Dworcowej ma zostać zamknięty. Galeria INBAG istnieje od dłuższego czasu, co chwilę coś się tam otwiera, nie będziemy pisać o każdym sklepie. O wymieniony wyżej sklep nie pytał nikt, sam sklep też nie przesłał nam żadnych materiałów, które moglibyśmy opublikować.

  2. Ciekaw jestem czy ktokolwiek pomyślał o skomunikowaniu nowego sklepu z okolicznymi osiedlami mieszkalnymi. Aż się prosi chodnik i kładka przez rzekę aż do skrzyżowania Zamkowa-Nowowiejskiego. Miasto sprzedało działkę i problem z głowy. A pieszych na Zamkowej niech tiry porozjeżdżają… Społeczna odpowiedzialność Biedronki nie polega tylko na ekologii, zresztą energooszczędne rozwiązania to pieniądze w kieszeni sieci. Odpowiedzialność społeczna to zadbanie o bezpieczeństwo klientów także na trasie dotarcia do sklepu. A do tej biedronki pieszo dojść jest bardzo trudno, zwłaszcza od strony ul. nowowiejskiego.

  3. Biedroneczka ładna czyściutka i oby tak dalej. Ale wyjazd z niej na główną drogę jest praktycznie nie do opisania. Młyn nieziemski. Poza tym ktoś projektując pozbruki pod miejscem z wózkami mógł pomyśleć by zrobić jakiś zjazd, bo obecnie jest duży krawężnik a wózkiem nie jest łatwo wjechać na niego. Taki dramat, ale wszystko do dopracowania.

  4. Dopóki ten stary cap będzie burmistrzem, nic się nie zmieni. Ludzie, idźcie na wybory.

  5. Super biedra tylko kolejki i kierownictwo co przychodzi do kasy po kilku minutach. Szczerze bylem dwa razy i zawsze totalna masakra kolejki liczace 30osob albo kierowniczka ktora ma w dupie klijentow czekajacych na skasowanie towarow

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe