- Reklama -
-5.8 C
Szamotuły
piątek, 1 grudnia, 2023

Szamotuły. Trwa nabór do straży miejskiej. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Straż Miejska w Szamotułach ogłosiła nabór na dwa wolne stanowiska aplikanta w charakterze strażnika miejskiego.

Ewentualni kandydaci będą mogli podjąć pracę w pełnym wymiarze od 1 lipca 2022 roku. Aby zostać strażnikiem miejskim, trzeba jednak spełnić szereg wymagań:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. ukończone 21 lat,
  3. korzystanie z pełni praw publicznych,
  4. wykształcenie co najmniej średnie,
  5. nienaganna opinia,
  6. sprawność pod względem fizycznym i psychicznym,
  7. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  8. uregulowany stosunek do służby wojskowej,
  9. prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty, które zwiększają szansę na zatrudnienie, to między innymi: wykształcenie wyższe, znajomość języków obcych, znajomość obsługi komputera i aktywność sportowa.

- Reklama -

Na jakie warunki pracy może liczyć zatrudniony? Jak podano w ogłoszeniu, w pracy na tym stanowisku występuje zarówno wysiłek fizyczny jak i umysłowy, z przewagą umysłowego. Jest to praca wykonywana w pełnym wymiarze godzin, również w godzinach nocnych i w dni świąteczne. Praca wymaga szczególnej koncentracji, dobrego słuchu i ostrości wzroku. Niestety, nie podano proponowanego wynagrodzenia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z adnotacją „nabór na stanowisko: Aplikant” w terminie do dnia 10.06.2022 r. godz. 14:00. Dokumenty należy złożyć osobiście w siedzibie straży miejskiej lub pocztą na adres: Straż Miejska w Szamotułach Pl. Sienkiewicza 14a, 64-500 Szamotuły, z dopiskiem „nabór na stanowisko: Aplikant”.

Dokumenty oraz szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe