Szamotuły. Szpital dziękuje za wsparcie

0

Do Szpitala Powiatowego w Szamotułach wpływa liczne wsparcie od osób i instytucji z powiatu szamotulskiego i nie tylko. Poniżej informacja dyrektora SP ZOZ.

Oprócz informacji o zagrożeniu epidemiologicznym chcielibyśmy Państwu pokazać, jak wspaniale działają oddolne inicjatywy.

Od kilku dni spływają do nas gesty dobrej woli od mieszkańców Powiatu Szamotulskiego, firm i organizacji. Za wszystkie jesteśmy niezwykle wdzięczni, ponieważ ważna jest każda pomoc. Staramy się na bieżąco dziękować darczyńcom na naszym profilu Facebook.

Dziś chcielibyśmy jednak wspomnieć dwie zbiórki, które szczególnie nas zaskoczyły. 

FC Szamotuły – Kibice Lecha Poznań w zaledwie jedno popołudnie zorganizowali dla Szpitala trudno osiągalne obecnie środki ochrony osobistej.

Otrzymaliśmy:

– 45 kartonów rękawic
– ponad 40 szt. kombinezonów ochronnych
– 3 szt. gogli
– i 35 zgrzewek wody.

Przed południem, druhowie z KSRG JOSP Rokietnica, przy pomocy Stowarzyszenia Rokietnica 2000 przekazali nam zebrane m.in. wśród rokietnickiej społeczności dary. Oprócz produktów spożywczych, otrzymaliśmy kilkaset fartuchów, które zabezpieczą nasz personel.

Wcześniej swoją pomoc przekazali:

Mieszkańcy Powiatu Szamotulskiego i okolic, Pizzeria-Trattoria Italia, Pizzeria ALANYA, Pizzeria Niagara, EkoLogi Team, ŚDS Jawor, Centrum Integracji Społecznej w Pniewach, Cukiernia u Kamilka i wiele osób/instytucji, które swoje wsparcie przekazywały bezpośrednio na Oddziały.

W imieniu Pacjentów, Pracowników i swoim, serdecznie dziękuję. 

Dyrektor SP ZOZ, Remigiusz Pawelczak

Zobacz więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj