- Reklama -
-4.5 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Szamotuły. Stacja paliw przy Zamkowej coraz bliżej? Inwestor wystąpił o pozwolenie na budowę

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce rozpocznie się budowa kolejnej w Szamotułach stacji paliw.

O sprawie pisaliśmy już we wrześniu, kiedy to Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły wydał obwieszczenie o wydaniu decyzja o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia polegającego na ,,budowie bezobsługowej stacji paliw wraz z infrastrukturą techniczną’’, w Szamotułach, ul. Zamkowa 7, działka o nr ewid. 538/4 obręb Szamotuły.

- Reklama -

Kilka dni temu do Starostwa Powiatowego w Szamotułach zgłosił się inwestor, TUBA Sp. z o.o., z wnioskiem o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę bezobsługowej stacji paliw na działce pomiędzy Bricomarche a pasażem handlowym.

Prawdopodobnie na tym terenie powstanie bezobsługowa stacja paliw Intermarché. Grupa Muszkieterów zapytana przez nas we wrześniu o plany budowy stacji w Szamotułach odpowiedziała: „Potwierdzamy, że obecnie Grupa Muszkieterów planuje kolejne inwestycje w tym zakresie”. Następnego dnia przysłano jednak kolejną informację: „Z przesłanych przez nas informacji nie wynikało, że Grupa Muszkieterów planuje taką inwestycję w Szamotułach. Grupa Muszkieterów planuje kolejne otwarcia stacji paliw w Polsce, jednak obecnie nie możemy potwierdzić inwestycji w Szamotułach.”. W chwili obecnej nie wiadomo więc, czy stacja będzie działać pod brandem Intermarché.

  1. Bardzo głupi pomysł w twym miejscu budować stację paliw
    Najpierw zróbcie jakiś chodnik aby dojść z Brica do np:biedronki to trzeba iść środkiem gdzie samochody jeżdżą a zresztą nie sięngajmy tak wysoko kładki nie potraficie zrobić a co dopiero chodnik.
    Rządziciele Szamotuł nic nie wartni.

  2. Jakim prawem Burmistrz wydaje decyzję o braku konieczności przeprowadzenia oceny na oddziaływanie na środowisko? To kpina.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe