- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 września, 2023

Szamotuły. Policjant w czasie wolnym zauważył podejrzanie zachowujących się mężczyzn…

Policjantem jest się całą dobę. Boleśnie przekonali się o tym dwaj mężczyźni, którzy wpadli z marihuaną na jednym z szamotulskich parkingów.

W dniu 8 października 2022 roku funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, w dniu wolnym od służby, przebywał na terenie jednego z marketów w miejscowości Szamotuły. Znajdując się na terenie parkingu, zauważył dwóch podejrzanie zachowujących się młodych mężczyzn , którzy przekazywali sobie zwitek folii aluminiowej. Policjant podjął interwencję w stosunku do tych mężczyzn oraz wezwał patrol policji. W trakcie interwencji u mężczyzn ujawniono środki odurzające w postaci suszu roślinnego – informuje szamotulska policja.

Mężczyźni zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 58 U.O.P.N oraz art. 62 U.O.P.N, a następnie przewiezieni do KPP Szamotuły.

  1. Ojej dziekujemy bardzo teraz czujemy się bezpieczniej !!haha a tak serio to lepiej zajmijcie się prawdziwymi bandytami albo kobietami które w okolicy jeździ z dziećmi beż prawka …. chłopaki chcieli się zrelaksować i od razu afera a z niego bohatera robicie śmiech na sali

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe