- Reklama -
16.8 C
Szamotuły
czwartek, 18 lipca, 2024
Reklama

Szamotuły. Centrum Sportu i Hotel Maraton pomagają uchodźcom z Ukrainy [FOTO]

Centrum Sportu Szamotuły aktywnie pomaga Ukraińcom, którzy uciekając przed wojną, trafili do Szamotuł.

Hostel Wacław jest niedostępny dla klientów zewnętrznych do odwołania. Od dziś wszystkie 40 miejsc jest zajętych przez uciekinierów z Ukrainy. Uchodźcy trafiający do Szamotuły – patrząc przez pryzmat innych miejsc w Polsce – znajdują się w komfortowych warunkach. Do dyspozycji oddaliśmy czteroosobowe pokoje z łazienkami, w których mają pełną intymność – informuje Centrum Sportu.

Nową funkcję zyskała sala konferencyjna – obecnie znajduje się tam kuchnia oraz miejsce spotkań dla mieszkańców obiektu. Centrum Sportu zapewniło również lodówki do przechowywania żywności oraz przygotowało pralnię wraz z pralką i suszarką. Ukraińcy mogą liczyć również na wyżywienie – pełnowartościowe trzy posiłki dziennie serwowane są w salach Hotelu Maraton

- Reklama -

Dzięki wsparciu mieszkańców oraz wcześniejszych zbiórek na każdego z przybywających czekał pakiet wody, posiłków, słodyczy oraz zabawek dla dzieci. W razie potrzeb ciągle uzupełniamy także potrzeby z własnych zasobów. Osoby trafiające do naszego hostelu są testowane pod kątem COVID19, aby zapewnić bezpieczeństwo im oraz naszym klientom – dodaje Centrum Sportu.

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe