- Reklama -
23.5 C
Szamotuły
czwartek, 5 sierpnia, 2021

Szamotuły. Brak chętnych na badania tomografem

Polecamy

Z początkiem czerwca zniesione zostały kolejne obostrzenia. Do pracy wracają kosmetyczki i tatuatorzy, a sytuacja epidemiologiczna wydaje się opanowana. Stopniowo otwierają się szpitale, które wznawiają działalność w zakresie diagnostyki. Chętnych na badania jednak brakuje.

Nasza pracownia wyposażona jest w jeden z najnowocześniejszych aparatów do tomografii komputerowej w Wielkopolsce i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Pacjentów z całego regionu – mówi Remigiusz Pawelczak, Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach – Sytuacja sprawiła jednak, że obecnie czas oczekiwania na badanie wynosi zaledwie kilka dni.

Pomimo wdrożenia dodatkowych procedur, Pacjenci w dalszym ciągu obawiają się wizyty w szpitalach. Dyrekcja szamotulskiej lecznicy zapewnia, że podjęto niezbędne kroki, które mają zapewnić bezpieczeństwo chętnym na badanie.

- Reklama -

Sytuacja epidemiologiczna w Powiecie Szamotulskim jest stabilna, a Szpital wprowadził dodatkowe środki bezpieczeństwa – kontynuuje Dyrektor szamotulskiego szpitala – Przed wejściem do Szpitala funkcjonuje Punkt Kontroli Sanitarnej, gdzie mierzona jest temperatura, a personel medyczny dokonuje wstępnej oceny stanu zdrowia. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby Pracownia działała w normalnym trybie.

ŹródłoSP ZOZ

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -