- Reklama -
21.6 C
Szamotuły
niedziela, 28 maja, 2023

Szamotulski szpital jest gotowy na drugą falę zakażeń

Chociaż wakacyjny klimat sprawił, że wiele osób zapomniało o pandemii, to ostatnie statystyki są coraz bardziej niepokojące. Dzięki wsparciu darczyńców, szamotulski szpital jest lepiej przygotowany na nadejście zapowiadanej, drugiej fali zakażeń.

W czwartek, 30 lipca, przedstawiciel firmy Zeelandia, Maciej Zakrzewski – Dyrektor Zarządzający, przekazał Elżbiecie Łazęckiej, Ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii respirator mobilny o wartości ponad 50 tys. zł.

Zakup specjalistycznego sprzętu wspomagającego oddychanie, który posłuży Pacjentom szamotulskiego szpitala, był oddolną inicjatywą pracowników i zwieńczeniem akcji #WspieramyWypiekami. – Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych pracowników oraz piekarzy i cukierników, którzy są naszymi klientami, udało się w szybkim czasie zebrać środki pozwalające na realizację jednego z naszych celów społecznej odpowiedzialności biznesu. Cieszymy się, że możemy aktywnie włączyć się do walki z pandemią. – podsumował Dyrektor Zarządzający Zeelandii Maciej Zakrzewski.

- Reklama -

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu urządzenia – mówił dyrektor szamotulskiej lecznicy, Remigiusz Pawelczak – Sytuacja w dalszym ciągu jest bardzo poważna i cieszę się, widząc stale napływające do szpitala wsparcie. Dzięki darczyńcom, możemy jeszcze skuteczniej dbać o zdrowie mieszkańców powiatu i okolic.

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe