- Reklama -
3 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Strażacy będą dostarczać mieszkańcom ulotki zachęcające do szczepienia przeciwko COVID-19

Strażacy z naszego powiatu aktywnie uczestniczą w programie szczepień przeciwko COVID-19. Ich zadanie polega m.in. na transporcie osób potrzebujących do punktów szczepień. Teraz zaangażowani zostaną również w akcję promocyjną #SZCZEPIMYSIĘ.

4 lutego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach rozpoczęli proces odpowiedniego przygotowania ulotek, które ostatecznie, po ich obróbce, trafią do mieszkańców powiatu. Odbiorcami docelowymi ulotek są seniorzy. Ulotki zawierają podstawowe informacje o szczepionkach, sposobach zapisania się na szczepienie i możliwościach uzyskania pomocy strażaków w transporcie do punktu szczepień.

- Reklama -

Dystrybucją materiałów mają zająć się jednostki ochotniczych straży pożarnych przy ścisłej współpracy z PSP. W przygotowaniu obecnie jest ponad 43 tysiące ulotek.

 1. Rzeczywiście bardzo potrzebna akcja i wydawanie publicznych pieniędzy.A nie lepiej zaszczepić już zapisanych?

 2. Czy strażacy namawiając do przyjęcia nie przebadanej substancji, co jest eksperymentem medycznym, wezmą odpowiedzialność za zgony poszczepienne?

 3. Ile trzeba zaplacic aby stac sie szmata na posylki? Rozumiem ze to szanowi strazacy beda robic w czasie wolnym?

 4. Szanowni, bohaterscy strażacy ochotnicy. Jesteście Wielcy. Do teraz. Potem nie będziecie mogli spojrzeć w lustro. Obiecali Wam nowy wóz albo inny sprzęt? Przecież zgadzając się na tą akcję roznieccie pożar, którego NIKT nie ugasi. Włączcie myślenie. Jesteście odważni i oddani ludziom. Bądźcie też mądrzy, tak zwyczajnie po chłopsku i z rozwagą podejdźcie do tego co KTOŚ Waszymi rękami chce zrobić wykorzystując szacunek i zaufanie ludzi do tego co robicie. Nie dajcie się oszukać słówkami i „prezentami” KTOŚ Was wykorzystuje…

 5. Kto jak kto ale Wy Strażacy znacie się na maskach. A nosicie plastikowe szmatki na twarzach. Przynajmniej na tym zdjęciu. Czas wrócić do nateriałów szkoleniowych o zabezpieczeniu osobistym. Poczytajcie, pomyślcie chwilę, wyciągnijcie SWOJE a nie telewizyjne wnioski. Powodzenia w trudnej drodze dochodzenia do prawdy o świecie i … o sobie. Miłego dnia.

 6. Jak już zaniesienie komuś do domu ulotkę lub dowieziecie go na rampę szczepionkową to dopytujcie o jego zdrowie raz na jakiś czas. Efekty będą na pewno widoczne. Siejecie wiatr – zbierzecie burzę.

 7. Nie wyrażam zgody na wydawanie pieniędzy z moich podatków na propagandowe ulotki promujące niebezpieczną terapię genową! Strażacy czy wy naprawdę zeszmacicie się za te parę srebrników? Swoim rodzicą czy dziadką też zafundujecie dobrowolną eutanazję?

 8. Chętni są i tych trzeba szczepić ale i tak nie ma szczepionek. Po co te bicie piany, chyba żeby odwrócić uwagę.

 9. Jeśli ktoś reklamuje nie przebadane produkty podlega pod prokuratora! Zgłaszać na policję bandytów!

 10. Czy ulotki maja nagłówek EKSPERYMENT MEDYCZNY? Jeśli nie, są od poczatku to końca wierutnym kłamstwem. Strazacy nie powinni dać sią w to wmanewrować, ludzie straca nawet do nich zaufanie.

 11. Sami sie wyszczepcie a nie jeszcze chodzic i ludzi namawiac na eksperyment medyczny.

  Pomyślcie o ludziach, którzy ucierpia z powodu skutkow ubocznych tej nie przebadanej substancji… za nim weźmiecie udzial w tym…

  Poza tym, jestescie powolani do czego innego a nie do łażenia po domach jak akwizytorzy…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe