- Reklama -
6.7 C
Szamotuły
niedziela, 25 lutego, 2024

Przedszkolaki z Baborowa odwiedziły policjantów

W czwartek policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach odwiedziła grupa przedszkolaków z Baborowa. Dzieci miały okazję poznać zawód policjanta oraz porozmawiać z funkcjonariuszami na temat bezpieczeństwa. Aby maluchy były widoczne na drodze, otrzymały od policjantów odblaski.

W czwartek (25 października br.) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach mieli niecodzienną wizytę. Odwiedziła nas grupa dzieci w wieku przedszkolnym z Baborowa. Dzieci miały okazję do zwiedzenia budynku komendy. Maluchy zobaczyły salę odpraw, dyżurkę i zza krat pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Zanim jednak przeszły korytarzami komendy, dowiedziały się czym zajmują się policjanci oraz zobaczyli wyposażenie jakie noszą do służby. Najodważniejsze przedszkolaki mogły przymierzyć kajdanki.

- Reklama -

Wizyta w komendzie Policji, był to czas nie tylko na poznanie pracy policjantów, ale również czas na poprawę bezpieczeństwa najmłodszych. W tym celu, funkcjonariusze omówili z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i rozdali małym gościom elementy odblaskowe.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki miały okazję do obejrzenia z bliska policyjnego radiowozu.

KPP w Szamotułach (mł. asp. Sandra Chuda)

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe