- Reklama -
7 C
Szamotuły
środa, 21 kwietnia, 2021

Pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół nr 2 w Szamotułach

Polecamy

„Żyj według scenariusza, który chciałbyś sobie napisać” (A. Kumor).

Takie motto chcieliśmy wywiesić na sali gimnastycznej, gdzie jak co roku miało odbyć się uroczyste pożegnanie klas maturalnych, wręczenie listów pochwalnych i gratulacyjnych dla rodziców.

Różnie jednak splatają się ludzkie losy, nikt nie spodziewał się, że w tym roku będziemy żegnać maturzystów w ciszy szkolnego korytarza, w rękawiczkach i zasłonięci maseczkami. Dziwny to rok, niezwykły, nie tylko ze względu na pandemię, ale również dlatego, że żegnamy wielu wspaniałych wyróżnionych absolwentów.

- Reklama -

28 i 29 kwietnia odbyło się w Zespole Szkół nr 2 w Szamotułach rozdanie świadectw 70 absolwentom liceum i technikum.

W imieniu Starosty Szamotulskiego Pani Beaty Hanyżak nagrody finansowe dla najlepszych absolwentów: Patrycji Dekiert z liceum i Michała Łowigusa z technikum wręczył dyrektor Zygmunt Sługocki. W najbliższych dniach swoje świadectwa odbierze także 40 absolwentów Liceum dla Dorosłych.

Kochani dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, uśmiech i wspólnie spędzony czas. I chociaż to tak nietypowy czas cieszcie się ze świadectw z biało-czerwonym paskiem.Drodzy Rodzice, żegnając się z Wami, pragniemy podziękować za życzliwość, każde dobre słowo i współpracę.

„A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.” Życzymy Wam wszystkim, żebyście żyli w dobrych i spokojnych czasach.

Wychowawcy klas maturalnych

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -