- Reklama -
1.5 C
Szamotuły
wtorek, 28 marca, 2023

Postępy na budowie Szkoły Podstawowej w Pamiątkowie

Radni Miasta i Gminy Szamotuły postanowili przyjrzeć się postępowi prac na budowie w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie.

Radni MiG Szamotuły z inicjatywy Tadeusza Słomińskiego w towarzystwie kierownika Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej – Romana Białasika udali się na wizytację budowy Szkoły Podstawowej w Pamiątkowie. Radna Agnieszka Błoch, mieszkanka Przecławia prawie codziennie przygląda się postępowi prac na budowie. Podczas wizyty rozmawiano z dyrektor szkoły Aliną Jankowską o prowadzonych pracach. Dyrektor podkreślała bezpieczny i bezkolizyjny sposób prowadzenia budowy. Dyrektor mówiła również o swoich oczekiwaniach i sugestiach dotyczących np. wyposażenia pomieszczeń przedszkolnych, o przyszłym boisku. Przy okazji Pani Jankowska zaprezentowała efekt unowocześnienia i wytłumienia sali gimnastycznej. Rzeczywiście robi wrażenie.

- Reklama -

Na budowie pracownicy kładli betonowe płyty na poziomie pierwszego piętra. Jak powiedział kierownik budowy połowa szkoły ma już zamontowane okna. Po montażu reszty i położeniu papy można będzie swobodnie prowadzić prace wewnątrz budynku. Na pytanie o zgodność założonego harmonogramu prac z terminami dowiedzieliśmy się, że jest niewielkie opóźnienie, które jednak w skali tak dużej inwestycji nie ma wielkiego znaczenia.

Radni stwierdzili, że dopiero przyjrzenie się inwestycjom na miejscu daje rzetelny pogląd o postępach prac, a zważywszy, że jest to obecnie największa nasza gminna inwestycja należy się tym interesować.

[Best_Wordpress_Gallery id=”458″ gal_title=”Budowa szkoly podstawowej pamiatkowo”]

UMiG

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe