- Reklama -
-3.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Ponad pół miliona złotych dla szamotulskiego szpitala

W piątek 10 sierpnia br., przed sądem Rejonowym Warszawa-Żoliborz dyrektor SP ZOZ  w Szamotułach, Remigiusz Pawelczak, zawarł ugodę z generalnym wykonawcą remontu szpitala. Na podstawie ugody placówka otrzyma 580 tys. zł, jako rekompensatę za opóźnienia związane z oddaniem remontowanej części  szpitala do użytku.

Kwota wpłynie na konto szpitala w ciągu 14 dni. W związku z niekorzystnymi zmianami sposobu finansowania szpitali przez NFZ środki przeznaczone zostaną na bieżące potrzeby szpitala. Jak podkreśla Remigiusz Pawelczak, wypłata tak olbrzymich sum nie oznacza, że szpital rezygnuje ze skrupulatnego przestrzegania warunków realizacji zlecenia przez wykonawcę. Ugoda jest efektem determinacji zarządu szpitala w racjonalnym wydatkowaniu środków publicznych. Najważniejsze jednak jest by mieszkańcy powiatu mogli korzystać z opieki zdrowotnej w najwyższym z możliwych standardów świadczonych  w najlepiej wyremontowanych wnętrzach.

  1. No pewnie nowe wnętrza i opieszali lekarze którzy nic sobie nie robią z pacjentów którzy muszą czekać po dwie godziny za lekarzem „wieczorynki” bo on wychodzi z gabinetu po każdym pacjencie na 45 minutowe przerwy. Naprawdę opieka na wysokim poziomie. No i najlepsze brak specjalistów dziecięcych i niechęć przy udzielaniu im pierwszej pomocy oraz odsyłanie z każdą drobnostką do poznania. Komfort opieki w szamotulskim szpitalu jest na poziomie minus 100%

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe