- Reklama -
-3.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Policyjne podsumowanie Sylwestra

W sylwestrową noc policjanci na terenie powiatu przeprowadzili 17 interwencji. Policja nie odnotowała nieszczęśliwych wypadków związanych z nieumiejętnym obchodzeniem się z materiałami pirotechnicznymi. Na szczęście noc minęła również bez wypadków drogowych. Większość zgłoszeń tej nocy dotyczyła awantur i nieporozumień.

Od godziny 18.00 (31 grudnia 2017 r.) do godziny 8.00 (1 stycznia br.) policjanci na terenie powiatu szamotulskiego interweniowali w sumie 17 razy.

- Reklama -

Tej nocy zgłaszający prosili o interwencje zarówno w miejscach publicznych, jak i w domach (odnotowaliśmy 7 tego interwencji domowych). Zarówno interwencje publiczne, jak i domowe, w większości przypadków dotyczyły awantur i nieporozumień. Zdarzały się zgłoszenia dotyczące szarpanin. Interwencje domowe dla dwóch awanturników zakończyły się doprowadzeniem do pomieszczeń dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia.

Na szczęście sylwestrowa noc obyła się bez wypadków drogowych i bez kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości. W miejscowości Piaskowo, policjanci zatrzymali jednego kierującego samochodem w stanie po użyciu alkoholu, który usiłował uniknąć kontroli drogowej i uciekał przed policją.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe