- Reklama -
spot_img
10.2 C
Szamotuły
środa, 22 września, 2021

Policjanci zachęcają do skorzystania z aplikacji „Kwarantanna domowa”

Polecamy

Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ma ułatwić i usprawnić przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym dana osoba przebywa, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

Osoby odbywające kwarantannę dzwonią dzisiaj zaniepokojone do policjantów i pytają o sms-y, które dostają na swoje telefony komórkowe. Spokojnie. To zaproszenie do skorzystania z aplikacji „Kwarantanna Domowa”. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Dzięki temu będzie można łatwiej Wami się opiekować. – informuje Wielkopolska Policja.

Jak aktywować aplikację?

- Reklama -

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.
Aplikacja za zgodą Użytkownika korzysta z lokalizacji GPS, funkcji robienia zdjęć ze stemplem czasowym, rozpoznawania twarzy, możliwości wypełniania formularzy, wybierania połączenia z infolinią.

Obserwuj Nas:

11,800FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -