- Reklama -
2.8 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Policjanci z KPP w Szamotułach robili pompki dla 6-miesięcznej Sandry

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach przyłączyła się do akcji #GaszynChallenge. Wszystko po to, aby pomóc chorym dzieciom.

Szamotulska komenda została nominowana do wykonania zadania w ramach akcji #GaszynChallenge. Jest to akcja strażaków ochotników z Gaszyna.

Zasady są proste, nominowane instytucje muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA dziecka lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

- Reklama -

Wszystko zaczęło się od Wojtusia  z Galewic. Suma potrzebna na jego leczenie została uzbierana w całości i teraz w ramach akcji każde województwo „pompuje” dla innego dziecka.  Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Dzisiaj nasi policjanci wykonali zadanie dla sześciomiesięcznej Sandry (https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra). Mamy nadzieję, że uda się uzbierać całą sumę potrzebną do jej leczenia – mówi mł. asp. Sandra Chuda.

Do wykonania zadania szamotulscy policjanci nominowali: Komendę Powiatową Policji w Międzychodzie, Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie oraz Komendę Powiatową Policji w Złotowie.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg

Źródłopolicja.pl

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe