- Reklama -
15.8 C
Szamotuły
wtorek, 28 maja, 2024
Reklama

Policjanci poszukują sprawcy kolizji (film)

Policjanci poszukują sprawcy kolizji drogowej, do której doszło w dniu 22 października br. w Nowej Wsi. Kierujący, którego dane próbujemy ustalić poruszał się samochodem typu bus z lawetą, na której przewoził dwa samochody. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kolizji prosimy o kontakt z Komisariatem Policji we Wronkach lub z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

Zdarzenie drogowe miało miejsce w dniu 22 października br. około godziny 9.10. Z policyjnych ustaleń wynika, iż nieznany kierujący samochodem typu bus (koloru białego ) z lawetą, na której przewożone były dwa samochody jadąc ul. Szkolną w Nowej Wsi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu tą samą ulicą kierującemu fiatem seicento. Kierujący niniejszym busem odjechał z miejsca zdarzenia. Przypuszczalnie, po zdarzeniu kierujący busem mógł poruszać się w kierunku Szamotuł. Został zarejestrowany przez kamerę. Poniżej prezentujemy nagranie oraz zdjęcia pojazdu.

- Reklama -

Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kolizji prosimy o kontakt z Komisariatem Policji we Wronkach (tel. 61 29 31 330) lub z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (61 293 12 11, e-mail: [email protected] lub [email protected]).

KPP (mł. asp. Sandra Chuda)

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe