- Reklama -
16.1 C
Szamotuły
sobota, 15 czerwca, 2024
Reklama

Policja: Podsumowanie drugiego dnia świąt

Drugi dzień Świąt Wielkanocnych za nami. Tego dnia, na drogach powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. Policjanci zatrzymali jednego kierującego, który nie dostosował się do zakazu sądu. W sumie funkcjonariusze przeprowadzili 20 interwencji.

W miniony świąteczny poniedziałek (17 kwietnia br.), policjanci z powiatu szamotulskiego przeprowadzili w sumie 20 interwencji. Wśród zgłoszonych zdarzeń znalazły się zarówno interwencje domowe, jak i takie, które przeprowadzane były w miejscach publicznych.

- Reklama -

W sumie policjanci przeprowadzili 4 interwencje domowe. Pozostałe interwencje dotyczyły m. in. zakłócenia porządku publicznego, niszczenia mienia, kradzieży katalizatora z zaparkowanego pojazdu, zatrzymania kierującego pomimo sądowego zakazu. Policjanci odnotowali też jedno przestępstwo narkotykowe.

W drugi dzień świąt, na drogach powiatu doszło do 2 kolizji drogowych oraz dwóch wypadków. W wyniku jednego z wypadków (na Autostradzie A2 w okolicy Sędzinka) na miejscu zmarł kierujący samochodem.

KPP w Szamotułach//Red.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe