- Reklama -
16.1 C
Szamotuły
sobota, 15 czerwca, 2024
Reklama

Pniewy. Uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej [ZDJĘCIA]

19 maja na pniewskim Rynku odbyło się uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej funkcjonującej przy OSP Pniewy.

Na uroczystość przybyli mieszkańcy, strażacy, samorządowcy oraz zaproszeni goście. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00. Rozpoczął prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniewach Adama Zbuckiego, który przywitał gości i wygłosił krótką przemowę. Następnie młodzi członkowie MDP złożyli ślubowanie, przysięgając wierność i oddanie służbie na rzecz lokalnej społeczności. W swoich przemówieniach burmistrz Jarosław Szurka i Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki podkreślali znaczenie zaangażowania młodzieży w działania na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz wyrazili nadzieję, że nowi członkowie drużyny będą wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, goście mieli okazję porozmawiać z młodymi strażakami oraz zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie.

- Reklama -

Uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej było wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników oraz mieszkańców naszego miasta. To nie tylko dowód na zaangażowanie młodzieży w służbę publiczną, ale także inspiracja do dalszych działań na rzecz wspólnego bezpieczeństwa – informuje UMiG Pniewy.

« z 2 »
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe