- Reklama -
5 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Pniewy. Uroczyste rozświetlenie choinki za nami [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy gminy Pniewy spotkali się wczoraj na rynku na oficjalnym rozświetleniu miejskiej choinki.

Wczoraj o godzinie 16:00, mieszkańcy Pniew zgromadzili się na rynku, by uczestniczyć w corocznym wydarzeniu – rozświetleniu choinki. To symboliczne zapalenie lampek stało się oficjalnym otwarciem okresu świątecznego w mieście. Organizatorami spektakularnej inauguracji była Gmina Pniewy we współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy.

Na początku spotkania, atmosferę rozgrzewał zespół Familiaris, który swoim występem wprowadził wszystkich w magiczny nastrój świąt. Nim jednak choinka zajaśniała, do Pniew zawitał nikt inny jak Święty Mikołaj. Dzieci i dorośli z radością robiły sobie zdjęcia z tym wyjątkowym gościem, tworząc niezapomniane chwile.

- Reklama -

Burmistrz Jarosław Przewoźny wraz z radnymi postanowili podziękować mieszkańcom za liczne przybycie, częstując ich pysznymi piernikami. Gest ten sprawił, że atmosfera stała się jeszcze bardziej serdeczna, a uczestnicy poczuli się jak jedna wielka, zjednoczona społeczność.

Nieocenioną rolę w poprowadzeniu wydarzenia odegrała Agnieszka Raczkowska, która zadbała o to, aby wszyscy bawili się świetnie i w pełni cieszyli się świątecznym klimatem. Wspólne śpiewanie ulubionych piosenek świątecznych było doskonałym pomysłem na integrację społeczności.

Jednak to nie koniec pozytywnych niespodzianek tego wyjątkowego dnia. Grupa Motocyklowa, obecna na wydarzeniu, zbierała datki na rzecz Domu Dziecka w Lipnicy i Otorowie. W zamian oferowali uczestnikom pyszną kawę, aromatyczną herbatę i słodkości, tworząc przyjemne doświadczenie dla wszystkich chętnych do wsparcia szczytnej inicjatywy.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe