- Reklama -
25.2 C
Szamotuły
sobota, 15 czerwca, 2024
Reklama

Pniewy. Pożegnanie po 29 latach służby

W ubiegłym tygodniu na emeryturę po 29 latach służby odszedł asp. sztab. Marcin Wojciński. Na zakończenie służby został odznaczony medalem 100 lecia Powstania Policji Państwowej.

W dniu 8 maja br. asp. sztab. Marcin Wojciński pełnił ostatnią służbę w Policji. Funkcjonariusz karierę w formacji rozpoczął jako policjant służby prewencyjnej. Prawie całą swoją służbę pełnił w Komisariacie Policji w Pniewach. Początkowo pracował jako aplikant plutonu pogotowia policyjnego i patrolowego Komendy Rejonowej Policji w Szamotułach, następnie trafił do Komisariatu Policji w Pniewach, gdzie służbę pełnił w pionie prewencji. Od 2000 roku asp. sztab Wojciński był dzielnicowym, a od 2008 do 2016 roku był detektywem zespołu kryminalnego. Od 2016 pełnił służbę jako asystent Jedoosobowego Stanowiska ds. Wykroczeń. Swoją służbę zakończył ze stopniem aspiranta sztabowego Policji.

W trakcie służby funkcjonariusz wykazywał się dużym zaangażowaniem w realizowane czynności służbowe. Na zakończenie został odznaczony Medalem 100 lecia Powstania Policji Państwowej za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe