Planowane wyłączenia energii elektrycznej

0

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń energii elektrycznej na terenie powiatu szamotulskiego.

5Obszar Obrzycko

28 października 2019 r. w godz. 08:00 – 17:00

Dobrogostowo od 20 do 22b, działki nr 91, 103, 194/1. Pęckowo od 1 do 6a, 7a, 11b, 12, 13.

4 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 11:00

Miejscowości Antoniny, Modrak, Annogóra, Piotrowo.

7 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 15:00

Dobrogostowo 1, 2, 19, 23, 24, działka nr 49.

4Obszar Ostroróg

28 października 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00

Ostroróg ul. Lipowa oprócz nr 1 i 2; ul. Klonowa 11 do 20; ul. Jaworowa 6, 16

29 października 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00
30 października 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00

Ostroróg ul. Wierzbowa; ul. Topolowa; ul. Jaworowa oprócz nr 6 i 16

4 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 17:00

Ostroróg ul. Klonowa 1 do 10. ul. Lipowa 1, 2. ul. Nowa 9 do 33, ul. Topolowa 4, działki nr 432/2, 427/3.

5 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 18:00

miejscowości Bielejewo od 1 do 10, 14; Dobrojewo 3

6 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 10:00
6 listopada 2019 r. w godz. 15:00 – 18:00
7 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 10:00
7 listopada 2019 r. w godz. 15:00 – 18:00
8 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 10:00
8 listopada 2019 r. w godz. 15:00 – 18:00

miejscowości Bielejewo od 1 do 10, Dobrojewo 3.

6 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 18:00
7 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 18:00
8 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 18:00

Bielejewo 14

3Obszar Duszniki

30 października 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00
31 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Sarbia 1 do 7

2Obszar Szamotuły

28 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Kąsinowo 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 39 do 49

5 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00

Rudnik od 1 do 7; Kąsinowo 27 i 28.

8 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Przecław ul. Długa 59. ul. Spokojna 3, 5, 7. ul. Sadowa od 3 do 5, działka nr 189/9.

1Obszar Wronki

29 października 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Obelzanki 1, 1A, 2, 3, 4, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 9B, 9C, 14, 16, 17, 17F, 17G, 19, 23A, 23C, 25, dz. 19/1, dz, 23/1, dz. 29/3, dz. 29/8, dz. 31/1, dz. 31/4, dz. 31/6, dz. 31/13, dz. 31/14, dz. 44/12, dz. 55/3, dz. 55/5, dz. 56/5, dz. 59/3, dz. 59/4, dz. 59/5, dz. 413/1, dz. 413/3, dz. 80357/2.

7 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 16:00

Pożarowo 3, dz. 18/2, dz. 28/19, dz. 80438/11; Lubowo 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 22, 24, dz. 72, dz. 160/1, dz. 169/4, dz. 169/16, dz. 169/17, dz. 239/1.