- Reklama -
12.7 C
Szamotuły
wtorek, 3 sierpnia, 2021

Planowane na najbliższy tydzień wyłączenia energii elektrycznej

Polecamy

Prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń prądu w powiecie szamotulskim.

Obszar Szamotuły

12 października 2020 r. w godz. 09:00 – 18:00
gm. Szamotuły miejscowość Myszkowo od 8 do 17, działka nr 41/8, świetlica, oczyszczalnia.

- Reklama -

13 października 2020 r. w godz. 09:00 – 18:00
Gmina Szamotuły miejscowość Myszkowo 5, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, działka 39/1

Obszar Obrzycko

13 października 2020 r. w godz. 08:00 – 11:00
Gmina Obrzycko miejscowość Obrzycko ul. Dworcowa 1, 1A, 1B, 2, 27A, 28, 29, 30, 31, 31A, działki 756/19, 759/32, 639, 258/5, 258; ul. Szamotulska 1, 2, 3, 4; ul. Wroniecka 29,

13 października 2020 r. w godz. 12:00 – 16:00
Gmina Obrzycko miejscowość Obrzycko ul. Ostrorogska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 10b, 10c, 11, 11a, 12, 12a, działka 774/7; ul. Sportowa 8; ul. Wesoła działki 990/1, 771/2, 990/4; ul. Kolejowa 1, 1a, 2, 3, 4

Obszar Duszniki

14 października 2020 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Duszniki miejscowość Sędzinko ul. Wiśniowa 1, 13, 15, 17d, 17f, 40, działki nr 250/1, 251/5, 251/8, 252/13, 517/6, 518/16. ul. Brzozowa numery nieparzyste. ul. Klonowa 6, działka nr 517/12.

Obszar Wronki

12 października 2020 r. w godz. 10:00 – 12:00
Jasionna 1 do 11C, 46 do 63, 70A, działki 43/8, 43/11, 43/13, 44/9, 44/14, 53/3, 54/3, 54/4, 54/6, 62, 63/2, 63/5, 63/8, 75/6, 75/7, 75/15, 75/25, 77/2, 78/2, 83/5, 83/6, 251/2, 251/7, 251/12, Obelzanki 1 do 9C, działki 19/1, 23/1, 59/3, 59/4, 59/5.

13 października 2020 r. w godz. 09:00 – 13:00
Wronki ul. Piaskowa 21 do 41, działki 453/13, 453/15, 515/3, 519/3, 521/1, 523/3.

14 października 2020 r. w godz. 08:00 – 14:00
Chojno dz. 125/11

14 października 2020 r. w godz. 09:00 – 14:00
Nowa Wieś ul. Staromiejska 2, 3, 4, 8, 9, 10, 13, 14, 14B, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 25A, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 52, 53, działki 154, 162/8, 167,181/1, 394/3, 398/3, ul. Szamotulska 8, 10, ul. Topolowa 5, 7, działka 422/14, Stare Miasto 1A, 3A, 3B, 4C, 4E, 5, działki 66/3, 66/7, 107/1, 107/2, 107/9, 386/2, ul. Staromiejska 1, 2, 3, 4, 5, działka 107/6.

15 października 2020 r. w godz. 09:00 – 14:00
Nowa Wieś ul. Szkolna 32, 33, 34, 34A, 34B, 38, 40A, 44, 51, 53, 53A, działki 42/1, 160/4, 162/1.

16 października 2020 r. w godz. 09:00 – 14:00
Popowo 50, 51, działki 223/1, 414, 416, 417.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -