- Reklama -
9 C
Szamotuły
sobota, 1 kwietnia, 2023

Paweł Reszela w Szamotułach. Zdobądź darmowe bilety na stand-up

Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę 12 lutego o godz. 19.00 na Stand-UP, który wykona Paweł Reszela.

Pochodzący z Ostrowa Wlkp. komik jest jednym z prekursorów polskiego Stand-Up’u. Nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia.

- Reklama -

W jego najnowszym programie „Majn Żart” będzie dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. A tak do końca to jeszcze nie wiadomo, bo program dopiero się tworzy ale będzie ostro i na pewno śmiesznie!

Bilety w przedsprzedaży 35 zł, w dniu koncertu 45 zł. dostępne w kasach ośrodka, kina oraz on-line.

Zdobądź darmowe bilety

Mamy dla Was cztery darmowe bilety na niedzielny występ Pawła Reszela. Aby wygrać wejściówki należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Skąd pochodzi Paweł Reszela?”. Odpowiedź na pytanie należy wysłać za pomocą poniższego formularza do 11.02.2023 r. (do godziny 11.00).

Autorzy 1, 8, 11, 14 prawidłowej odpowiedzi otrzymają bezpłatne bilety. Wyniki konkursu opublikujemy w sobotę po godzinie 13.00.

Wyniki konkursu

Darmowe wejściówki zdobywają:

1 odpowiedź – Cezary Komosiński

8 odpowiedź – Maria Turek

11 odpowiedź – Andrzej Skrzypczak

14 odpowiedź – Mariusz Burkat

Dane podane w powyższym formularzy wykorzystywane są tylko do celów przeprowadzenia konkursu. Nie przekazujemy ich dalej i nie wykorzystujemy do innych celów. Imię i nazwisko osoby, które odbierze bilet przekazywane jest do Szamotulskiego Ośrodka Kultury wyłącznie w celu rezerwacji biletu. Użytkownik wyraża zgodę na podanie imienia i nazwiska w celu opublikowania wyników konkursu.

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe