- Reklama -
7 C
Szamotuły
środa, 21 kwietnia, 2021

Paweł Bączkowski z medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej”

Polecamy

Paweł Bączkowski w tym roku świętuje 35-lecie działalności artystycznej.

W sobotę 29.08 w Kadynach k/Elbląga, podczas imprezy pt. Dzień Muzyki Country, szamotulanin Paweł Bączkowski: wokalista, instrumentalista, kompozytor, autor, trener wokalny i redaktor muzyczny Radia Poznań, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pana Prof.Piotra Glińskiego został odznaczony medalem ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ za całokształt pracy twórczej i scenicznej.

Po ceremonii wręczenia medalu Paweł Bączkowski wykonał koncert przy aplauzie licznie zgromadzonej publiczności.

- Reklama -

Paweł Bączkowski od kwietnia 2016 współpracuje z Radiem Poznań. Oprócz audycji Planeta Country prowadzi także Muzyczny Fyrtel i Grającą Szafę Pawła Bączkowskiego. Decyzja o przyznaniu artyście tego wyróżnienia zapadła już 9 marca 2020, ale ze względu na epidemię Covid 19 ceremonia wręczenia wyróżnienia odłożyła się w czasie. Przypomnijmy, iż Paweł Bączkowski w 2018 roku otrzymał także Medal Labor Omnia Vincit od Towarzystwa im Hipolita Cegielskiego.

  1. Bardzo dobrze się stało że człowiek który tak bardzo „wsiąkł” w muzykę który nią żyje i dzieli się że słuchaczami na różne sposoby został doceniony
    Brawo Pawle i szacunek dla Twoich dokonań

  2. Bardzo gratuluję Redaktorowi 🙂 dzięki temu człowiekowi naprawdę zacząłem lubić i poznawać country 🙂

  3. Dziękuję za 35 letnia twórczość dzięki ktorej moglismy sie wspaniale bawić. Gratulacje Paweł dla Ciebie.
    JESTEŚ WIELKI. Szamotuły mogą byc dumni z Ciebie. Pozdrawiam

  4. Gratulacje 👌Pan Paweł to Cudowny człowiek i genialny artysta 👌 widać, że kocha to co robi 👌 stąd takie efekty jego pracy 👌🎤📻🎸🎼🎵🎶bardzo zdolny człowiek !!!piękny głos i genialny angielski 👌👌👌

  5. Wyjątkowy wokalista i kompozytor muzyki country. Miałem okazję oglądać na „żywo” Bardzo dobrze że został doceniony. Szamotuły powinny być dumne z takiego Mieszkańca.

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -