- Reklama -
8.7 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Młodzi mieszkańcy Wronek wpadli z marihuaną

Trzech mieszkańców Wronek wpadło z narkotykami. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez wroniecką patrolówkę w poniedziałek. Za posiadanie środków odurzających lub psychotropowych polskie prawo przewiduje karę więzienia.

W dniu 19 kwietnia br., po godzinie 19 policjanci wronieckiej patrolówki sprawdzali teren w okolicy osiedla Borek we Wronkach. Zauważyli tam trzech mężczyzn zachowujących się podejrzanie.

Policjanci wylegitymowali więc grupkę. Okazało się, iż byli to mieszkańcy Wronek w wieku 18, 19 oraz 20 lat. Podczas legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo. W trakcie ich sprawdzenia okazało się, iż każdy z nich posiadał przy sobie marihuanę. W sumie zabezpieczono 8 woreczków z nielegalnymi substancjami.

- Reklama -

Z uwagi na ilość osób podejrzewanych o popełnienie przestępstwa, do pomocy przy zatrzymaniu i przetransportowaniu do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych na miejsce wezwano również innych policjantów.

Nielegalne substancje zostały zabezpieczone, a mężczyźni zostali zatrzymani. Po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków.

Źródłopolicja.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe