- Reklama -
30.1 C
Szamotuły
wtorek, 16 lipca, 2024
Reklama

Mieszkanka Pniew świętowała 101. urodziny

Pani Anna Pietrzak to jedna z najstarszych mieszkanek gminy Pniewy. Dzisiaj (30 czerwca) pniewianka obchodzi 101. urodziny.

Z tej okazji, z życzeniami wszelkiej pomyślności oraz z drobnym upominkiem panią Annę odwiedził burmistrz Pniew Jarosław Szurka.

Pani Anna Pietrzak to bardzo serdeczna, ciepła i uśmiechnięta osoba. Urodziła się w Lubosinie jako jedna z sześciorga dzieci. We wczesnych latach dziecięcych wraz z rodziną przeprowadzili się do Przystanek. Tam też mieszkała i przepracowała w gospodarstwie rolnym 40 lat. Od najmłodszych lat pracowała – jak mówiła – na majątku – takie to były czasy. To były trudne lata, wspomina okres wojenny – który przypadł na jej dzieciństwo i młodość – trudny okres, ale też serdeczny, ludzie byli razem i wspierali nawzajem. Pani Anna mówi o zgodzie i szacunku. Zawsze wszystkich szanowała, rodzinę, sąsiadów i znajomych. Czuła też ten respekt w stosunku do Siebie. Wdzięczna jest wszystkim za okazywaną jej miłość, dobroć i troskę – informuje Urząd Miasta i Gminy Pniewy.

- Reklama -

Obecnie jubilatka mieszka w Pniewach u swojej siostrzenicy. Otoczona jest serdeczną opieką ze strony całej rodziny. Pomimo swojego wieku, pani Anna czyta bez okularów i jest również w bardzo dobrej kondycji fizycznej.

fot. UMiG Pniewy
fot. UMiG Pniewy
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe