- Reklama -
11.3 C
Szamotuły
poniedziałek, 10 maja, 2021

Mieszkanka Pniew obchodziła 100. urodziny

Polecamy

Pani Maria Witkowiak obchodziła 15 listopada jubileusz 100-lecia urodzin.

Pani Maria urodziła się w Wielonku, obecnie jest mieszkanką Pniew. Z małżonkiem Marcelim Witkowiakiem, pracownikiem PKP przeżyła szczęśliwych 48 lat pełnych wielu wspaniałych chwil i wspomnień. Małżonkowie wychowali dwoje dzieci.

- Reklama -

Pani Maria jest osobą rodzinną, ciepłą i pracowitą. Wspomina lata powojenne nie tylko jako trudne do życia czasy, ale również jako czas pełen rodzinnej miłości jak i sąsiedzkiej życzliwości i przyjaźni. Obecnie jednym z Jej ulubionych zajęć jest czytanie książek oraz haftowanie ściegiem krzyżykowym wspaniałych obrazów, które wyeksponowane przepięknie zdobią mieszkanie.

W imieniu wszystkich mieszkańców Gminy Pniewy życzenia Pani Marii przesłał Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny – życząc dużo zdrowia i siły do pokonywania wszelkich trudów życia oraz samych radosnych dni spędzonych w gronie życzliwych, troskliwych i najbliższych sercu osób. Serdeczne życzenia przesłał również Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

ŹródłoUMiG Pniewy
  1. Wszystkiego Najlepszego! 🙂 Moja babcia w tym tygodniu będzie obchodzić 76 urodziny. Zamówiłam już dla niej z poczty kwiatowej bukiet kwiatów i zrobię dla niej tort. Mam nadzieję, że to doceni 🙂 Bo w kuchni mam dwie lewe ręce 😛

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -