- Reklama -
21.7 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Michael Brinkworth (Australia) zagra w Obrzycku – koncert w mieszkaniu!

Michael Brinkworth (Australia)

wtorek, 1 marca 2022, godz. 19 (gramy od 19:15)

- Reklama -

Obrzycko – koncert w mieszkaniu

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres [email protected] i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Michael – Obrzycko” a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/618354696170079/

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Michael Brinkworth (Australia)
Jest trubadurem grającym coś między alt-country i folkiem. To muzyka dla fanów Neila Young, The Rolling Stones, Bruce’a Springsteena, Boba Dylan czy Toma Waitsa. Michael koncertował po swojej Australii, ale grał też wiele po Europie i Ameryce Południowej. Przemierzając te kontynenty z gitarą i plecakiem, pisał piosenki. Jakie brzmią? Jakie towarzyszą im opowieści? Przekonamy się podczas pierwszej polskiej trasy artysty w marcu 2022 roku. Artysta będzie promować swój nowy album „Wasted Wonder”. Do zobaczenia na szlaku! Wpadając na koncert będziecie częścią rocznego, ogólnoświatowego tournee, w które artysta niedawno wyruszył. Oprócz Polski na rozpisce jest kilkanaście krajów na trzech kontynentach. Trubadur Michael Brinkworth wrócił na szlak!

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe