Szamotuły
czwartek, 25 kwietnia, 2024

LZS Otorowo rozgromiło Spartę Szamotuły w Pucharze Polski

Szamotulska Sparta poniosła dziś pierwszą porażkę w sezonie.

W środowe popołudnie w Otorowie odbyło się spotkanie 1/16 Regionalnego Pucharu Polski. Zdecydowanym faworytem byli goście. Drużyna z Szamotuł jest liderem klasy okręgowej Red Box, w której gra również LZS Otorowo.

Gospodarze na boisko wyszli jednak bardzo zmotywowani i do przerwy było już 2:0 po golach Galasa w 17 i Żybury w 47 minucie. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy na 3:0 podwyższył Paździerski. Autorem jedynej bramki dla Sparty Szamotuły był Denis Maćkowiak, który do bramki trafił w 50 minucie. Trzy bramki dla LZS Otorowo zdobyli jeszcze Coutinho (56 i 75 minuta) oraz Pawlak w 71 minucie.

LZS Otorowo 6 : 1 Sparta Szamotuły. Drużyna z Szamotuł zakończyła tym samym przygodę w Pucharze Polski.