- Reklama -
12.6 C
Szamotuły
niedziela, 4 czerwca, 2023

Kolejne sukcesy Damiana Kłaczkiewicza

Damian Kłaczkiewicz, artysta pracujący na co dzień w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Szamotułach, odniósł kolejne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Pierwszy sukces to wygrana w otwartym konkursie zorganizowanym przez Teatr Bagatela w Krakowie, który dotyczył projektu plakatu oraz logotypu dla identyfikacji wizualnej spektaklu „Czego nie widać”, którego premiera otwiera sezon artystyczny 2017/18. Do konkursu zgłoszono bardzo wiele propozycji zarówno z Polski jak i z Ukrainy ale to właśnie praca szamotulanina wygrała.

- Reklama -

Kolejnym sukcesem już międzynarodowym jest zakwalifikowanie się aż 5 plakatów do finału międzynarodowego konkursu „Golden Turtle Festival”, który jest największym międzynarodowym projektem eko-edukacyjnym skupiającym fotografów, projektantów i artystów doceniających piękno przyrody. Przez ponad 10 lat Festiwal stał się największym międzynarodowym konkursem i wystawą artystyczną przyrody z unikalną przestrzenią interaktywną. „Living Space”. Festiwal obejmuje kilka stref, takich jak: sale szkolne, instalacje
wideo, salony, sale koncertowe, sklepy itd. I skupia uczestników i partnerów, którzy poprzez twórczość, edukację ekologiczną i programy kulturalne zwracają uwagę na piękno, delikatność i wszechstronność przyrody.

[Best_Wordpress_Gallery id=”168″ gal_title=”Damian Kłaczkiewicz”]

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe