- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
niedziela, 29 stycznia, 2023

Kolejna kolizja na obwodnicy Wronek [ZDJĘCIA]

Dzisiaj w godzinach rannych doszło do kolejnego w ostatnim czasie zdarzenia na obwodnicy Wronek.

O godzinie 8.46 dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu i motocykla oraz jednej osobie poszkodowanej w miejscowości Stróżki, na obwodnicy Wronek.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy i skuter leżący na środku skrzyżowania. Kierujący pojazdami znajdowali się w pobliżu.

- Reklama -

Działania staży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym, przemieszczeniu pojazdów na pobocze drogi oraz posprzątaniu drogi z pozostałości po wypadku – informuje ogn. Łukasz Kawka z PSP Szamotuły.

W wyniku kolizji lekkie obrażenia odniosła jedna osoba, która po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostała na miejscu zdarzenia.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach, wozy bojowe z OSP Wronki i OSP Amica oraz policja i zespół ratownictwa medycznego.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe