- Reklama -
0.5 C
Szamotuły
niedziela, 29 stycznia, 2023

Kaźmierz. 29-latek okradł sklep. Doszło do szarpaniny z kasjerką

Policjanci szamotulskiej drogówki bezpośrednio po zdarzeniu ujęli podejrzanego o kradzież rozbójniczą, do której doszło w jednym ze sklepów w Kaźmierzu. Mężczyzna usłyszał zarzuty. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

W dniu 6 sierpnia br. policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów w Kaźmierzu.

Jak wynikało z ustaleń, mieszkaniec gminy Kaźmierz ukradł z marketu alkohol oraz kosmetyki za około 160 zł. Gdy został zauważony przez pracownicę sklepu, która wybiegła za nim, mężczyzna zareagował wobec kobiety agresją. Po szarpaninie część skradzionego towaru porzucił i uciekł rowerem w kierunku miejscowości, w której mieszkał.

- Reklama -

Zgłaszająca przekazała policjantom rysopis sprawcy. Krótko po otrzymanym zgłoszeniu, odnaleźli go i ujęli policjanci z szamotulskiej drogówki. Całość skradzionego mienia została odzyskana.

Po zebraniu materiału dowodowego w sprawie , 29-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.

Za to przestępstwo, w przypadku czynu mniejszej wagi, polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe