- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Jednostki OSP i koła gospodyń wiejskich odebrały promesy Fundacji Enea [ZDJĘCIA]

W poniedziałek w Obrzycku Fundacja Enea rozpoczęła przekazywanie funduszy dla kół gospodyń wiejskich (KGW) i ochotniczych straży pożarnych (OSP) z kolejnego programu grantowego. Wsparcie o łącznej wartości przeszło 150 000 zł otrzymało siedemnaście podmiotów z północnej części Wielkopolski. W wydarzeniu uczestniczył poseł, wiceminister rozwoju i technologii Grzegorz Piechowiak.

OSP wnioskowały głównie o środki na wyposażenie jednostek w specjalistyczny sprzęt i umundurowanie. KGW, realizując działania na rzecz społeczności lokalnych, otrzymały środki na zajęcia kulinarne, warsztaty rękodzieła, wyposażenie zaplecza kuchennego, ale także wydarzenia kulturalne i integracyjne.

- Reklama -

Troska o bezpieczeństwo, a także o kulturę i tradycję regionu, jest bardzo ważna. Wsparcie, jakiego udziela Fundacja Enea OSP i KGW, jest bardzo cenną inicjatywą. Program grantowy fundacji to przykład na to, jak ważne dla spółek Skarbu Państwa, w tym Grupy Enea, są działania na rzecz rozwoju i bezpieczeństwa wspólnot lokalnych.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe